O życiu napisano już wiele książek. Jeżeli weźmie się pod uwagę różnego rodzaju poradniki psychologiczne, to można być zdumionym tym, co w chwili obecnej mamy dostępne na rynku. Który poradnik będzie najlepszy? To wszystko zależy od tego z jakim problemem mamy do czynienia. Bazujmy na wiedzy dobrych autorytetów, którym naprawdę zależy na tym, aby nam dobrze doradzić, a nie tylko zbić gruby majątek na sprzedaży książek. Wśród takich dobrych, cennych poradników psychologicznych jest książką Natalii De Barbaro pt. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie“.

Wiedza od psychologa

Natalia De Barbaro to psycholożka, która naukowo w chwili obecnej związana jest z Uniwersytetem Jagielońskim. Doskonale zna się na polityce, ale tym razem postanowiła odbiec od tego tematu, aby skupić się na kobietach. Sama nią jest, więc na pewno doskonale jest obeznana w temacie. Poza tym jest psychologiem, więc pewne tematy analizuje z bardziej fachowego punktu widzenia. Jaki problem mają kobiety? Otóż zapominają o własnym życiu. O tym, jaki kiedyś miały cel w swoim życiu. Wiele kobiet ma taki problem. Wydaje im się, że żyją pełnią życia, ale po jakimś czasie ze zdumieniem odkrywają one, iż tak naprawdę nie o to im chodziło w życiu. Kobieta nie rozpoznaje życia, które do tej pory prowadziła. Czas na to, aby raz a porządnie wprowadzić konkretne zmiany. Książka Natalii De Barbaro ma w tym im właśnie pomóc. W jaki sposób?

Czas na podróż

Czas na to, aby rozpocząć podróż w głąb siebie. W pierwszej kolejności trzeba odkryć, co tak naprawdę kobieta pragnie osiągnąć? Jakie są nadrzędne cele w jej życiu? Co da jej tak naprawdę szczęście? Warto w swojej głowie cofnąć się do tego czasu, kiedy byliśmy na początku swojej drogi. Dzięki temu każda kobieta uświadomi sobie, czego tak naprawdę chciała w życiu. “Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” będzie taką książką – przewodnikiem, kierunkowskazem, który pomoże obrać właściwą drogę.Uwaga! Nie będzie to łatwe, ale wszystko jest możliwe. Wystarczy się tylko postarać. Czas na to, aby zrozumieć, jakie są prawdziwe potrzeby – WŁASNE. Co jest jeszcze ważne to fakt, że autorka chce pomóc paniom wyzwolić się z toksycznych relacji. Człowiek czasem nie zdaje sobie sprawy z tego, że w takim związku się znajduje. Toksyczne relacje są bardzo szkodliwe i należy się ich jak najszybciej pozbyć. Warto przeczytać tą książkę, jeżeli ktoś czuje, że na nowo chciałby odnaleźć swoje szczęście w życiu. Każdy przecież na to zasługuje.